תחומי התמחות

 

 

נדל"ן :

משרד פיליפ קוסקס ושות' מעניק ללקוחותיו הישראליים והבינלאומיים קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן. לעורכי הדין במשרד ניסיון בתחום זה, וכן בקיאות נרחבת ברגולציה ובהליכים הכרוכים בפעילות בתחום.

הניסיון הרב בניהול מו"מ יצירתי מצד אחד והידע המשפטי הרחב בתחום עושים את ההבדל בין עסקה מוצלחת לבין כישלון היכולת שלנו לחשוב "מחוץ לקופסה " עושה לעיתים את כל ההבדל .

מלווה המשרד בין היתר, רכישה ומכירה של דירות ומגרשים, הפשרות קרקעות, קבוצות רכישה, תמ"א 38 ,רכישת מתחמים מסחריים וליווי משפטי לכל הליכי הבנייה.

בין לקוחותיו של המשרד בתחום הנדל"ן ניתן למצוא יזמים וקבלנים , קבוצות רכישה, משקיעים פרטיים ,מוסדיים , גורמים ממשלתיים ועוד.

במסגרת זו, מתמחה משרד פיליפ קוסקס בטיפול בפעילות הנדל"ן בארץ של תושבי חוץ פרטיים ועסקיים לרבות תושבי צרפת רבים המשקיעים את הונם במדינת ישראל  .

בזכות ניסיונו ומיומנותו בתחום הנדל"ן, מצליח צוות המשרד לערוך עסקאות בעבור כלל לקוחותיו במקצועיות ובאמינות רבה גם ללא נוכחותם הפיזית בארץ וזאת תוך דקדוק ויסודיות בפרטי כל תיק ותיק כאשר עוה"ד מציגים את אבחנותיהם הייחודיות תוך התייחסות לכל מקרה לגופו.

יכולותיו של הצוות המשפטי ניכרות בין היתר ביכולתו להפוך כל אבן ולחשוף את כל האינפורמציה הרלוונטית לטובת האינטרסים הברורים של לקוחותיו .

עורכי הדין שבמשרד זמינים וערוכים לבצע בדיקה נאותות על מלוא הזכויות  המקרקעין, מו"מ מזורז וסגירת  עסקה תוך זמן מינימלי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוה ביותר דבר שמקנה ללקוחותינו יתרון משמעותי בשוק תחרותי כמו שוק הנדל"ן.

 

פיליפ מ. קוסקס ושות'