תחומי התמחות

 

 

משפט מסחרי ודיני חברות

 

בעת פעילותה של חברה מסחרית במדינות שונות ברחבי העולם, נוצרים לא פעם פערים וסיבוכים הנובעים משונות ברגולציה, בתרבות העסקית ובמשפט בין המדינות השונות.

משרד פיליפ קוסקס ושות' מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים מסחריים ללקוחותיו, בניהם תושבי חוץ עם דגש על לקוחות צרפתיים ומשקיעים צרפתיים, בפעילותם המסחרית במדינת ישראל.

התמחות משרד עו"ד פיליפ קוסקס הינו במתן ייעוץ בכל הקשור בייסוד והקמה של חברות ושותפויות, החל מהסכם מייסדים, רישום והקמת החברה , התקשרויות עסקיות, גיוסי הון, ייעוץ משפטי שוטף לדירקטוריון ומנהלי הלקוח.

כמו כן עוסק המשרד במיזוגים ורכישות – טיפול שוטף ברכישות, מכירות ומיזוגים, ביצוע בדיקת נאותות ( Due Diligence ) הכנת הסכמי השקעה, הכנת הסדרי אופציות לעובדים ופיתוח עסקי.

בין היתר, מייצג המשרד את לקוחותיו בהסכמי מיזמים משותפים בארץ, הסכמי זיכיונות, ניהול שוטף של החברה תחת הדין הישראלי, הסכמים מסחריים בינלאומיים ועוד. כמו כן, מלווה המשרד את לקוחותיו בהקמת נציגויות לחברות צרפתיות בישראל.

 

בזכות שורשיו הצרפתיים של מייסד המשרד עו"ד פיליפ קוסקס אשר בילה את עשרים השנים הראשונות לחייו בצרפת והינו בעל תואר ראשון ושני למשפטים מאוניברסיטת רנה דה-קארט- פריז 5, מסייע המשרד ללקוחותיו לגשר על הפערים הבלתי נמנעים שנוצרים בפעילותם המסחרית במדינת ישראל ומאפשר להם להמשיך ולקיים את עסקיהם בארץ בקלות וללא מכשולים.

בשל כישוריו הייחודיים של עו"ד פיליפ קוסקס כמומחה לתחום הפעילות הישראלית-צרפתית, בין היתר בתחום המסחרי, מונה פיליפ למשך 4 שנים כסגן הנשיא של לשכת המסחר ישראל-צרפת.

 

פיליפ מ. קוסקס ושות'